Architekt

Od 1997 roku produkujemy i dostarczamy wysokiej jakości stolarkę PVC naszym partnerom handlowym zarówno na terenie kraju, jak i Europy.

Nasza marka okien „4 Pory Roku” produkowana na bazie niemieckich systemów Schüco od wielu lat cieszy się uznaniem w oczach inwestorów oraz partnerów handlowych, którzy cenią sobie wysoką jakość i komfort wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania.

Ogromne doświadczenie i nieustanne doskonalenie pozwoliło nam zdobyć opinię solidnego i sprawdzonego partnera handlowego, który współpracę opiera na budowaniu partnerskich relacji biznesowych.

W ciągu lat działając wspólnie z pracowniami architektonicznymi oraz dużymi inwestorami zrealizowaliśmy wiele projektów budynków wielorodzinnych, a także użyteczności publicznej.

Architektom zapewniamy wsparcie i doradztwo techniczne zarówno naszej kadry pracowniczej, jak i specjalistów z Schüco. Prowadzimy szkolenia produktowe, które pokazują możliwości systemów Schüco oraz wykorzystanie ich walorów technicznych w bardzo nowatorskich projektach.

Opisy ciekawych rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, aktualne przepisy, katalogi techniczne i wiele innych znajdziecie Państwo w dziale „CENTRUM WIEDZY” oraz „PLIKI DO POBRANIA”.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt bezpośredni, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania w tej kwestii.

Zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz e-mail.