Jesień PLUS ( Living )

hr

To nowy system okienno – drzwiowy, który z uwagi na bardzo dobre parametry ochrony cieplnej, znajduje zastosowanie w budownictwie niskoenergetycznym, a nawet pasywnym.

Jesień Plus cechuje znana już z innych systemów Schuco siedmiokomorowa budowa oraz głębokość zabudowy 82 mm, co umożliwia wstawianie dwukomorowych szyb specjalnych o grubości zespolenia nawet do 52 mm.

Klasyczna geometria z niezlicowanym konturem skrzydła, dostępna również w wersji z jednolicie szarym korpusem, zapewniającym wyjątkowo harmonijny wygląd stolarki okienno – drzwiowej.

Specjalnie opracowane rozwiązanie typu Twin, pozwala wykonywać okna i drzwi zarówno w wersji z dwoma uszczelkami (AS), jak i trzema płaszczyznami uszczelnień (MD). W przypadku zastosowania uszczelki środkowej w wersji (MD), system spełnia wymagania niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej IFT Rosenheim w zakresie budownictwa pasywnego – współczynnik przenikania ciepła Uf = 0.96 W/m2K.

Także z uszczelką przylgową (wersja AS) można osiągnąć doskonałe parametry izolacyjności cieplnej przy niewielkiej, widocznej szerokości profili.

W systemie Jesień Plus zastosowano fabrycznie wprowadzane w profil termozgrzewalne uszczelki z EPDM. Zgrzewana z profilem uszczelka z nie wymagającymi dalszej obróbki, miękkimi narożami, jest elastyczna i odporna na odkształcenia, gwarantując zachowanie bardzo dobrych parametrów okna przez wiele lat.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]