O NAS

hr

Od 1997 roku tworzymy z pasją nasze okna w północnej części Wielkopolski w Chodzieży, w miejscu niezwykle urokliwym, otoczonym pięknymi jeziorami oraz lasami pokrywającymi okoliczne wzgórza, w krainie zwanej w wielu przewodnikach turystycznych Szwajcarią Chodzieską.

Rozpoczynając działalność produkcyjną nie wyobrażaliśmy sobie innego kierunku niż oferowanie wysokiej jakości ekologicznych produktów, pozwalających ochronić niezwykłe bogactwo przyrody dla przyszłych pokoleń.

Wybór padł na nowoczesną produkcję stolarki PVC – produkty, które chronią świat naturalny przed nadmiernym, negatywnym wpływem człowieka poprzez ograniczenie emisji gazów cieplarnianych i znaczącą redukcję zużycia energii. Jednocześnie proces wytwórczy nie eksploatuje naturalnych zasobów chroniąc je przed bezmyślnym i nadmiernym zużyciem.

Od początku stawialiśmy sobie za cel dostarczanie naszym Klientom produktów o najwyższej jakości przy zachowaniu rozsądnych cen.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Schȕco, Winkhaus i Glassolutions oraz wprowadzeniu w 2007 roku własnej marki okien 4 Pory Roku, nasza strategia zapewniła nam sukces rynkowy.

W chwili obecnej jesteśmy czołowym producentem stolarki PVC w Wielkopolsce, współpracujemy z naszymi Partnerami Handlowymi zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Jakość dostarczanych produktów ma dla nas znaczenie priorytetowe. Nieustanne doskonalenie stosowanych technologii produkcji oraz szkolenia kadry pracowniczej, przyczyniło się do osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu jakości dostarczanych produktów.

Naszą filozofią jest rozumienie i zaspokajanie indywidualnych potrzeb Klientów w zakresie wyposażenia budynków w stolarkę okienną i drzwiową. Naszym celem jest zapewnienie walorów estetycznych budynków, zadbanie o komfort życia użytkowników przy zachowaniu optymalnych rozwiązań technicznych.

Cały czas poszukujemy rozwiązań, które w maksymalnym stopniu pozwolą nam sprostać coraz większym oczekiwaniom użytkowników naszych okien. Ocena dobra nam nie wystarcza, nasze produkty maja być najlepsze.

Od 2014 roku Nowy Dom Okna Sp. z o.o. nieprzerwanie uczestniczy w programie „Rzetelna Firma” spełniając jego warunki.

 

My wiemy, że wyposażyć budynek w okna i drzwi to za mało – dzięki nam zyskuje on charakter.

 

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]