Okna PVC Jesień Plus

Okna PVC Jesień Plus

To innowacyjny system okienno – drzwiowy, który z uwagi na bardzo dobre parametry ochrony cieplnej, znajduje zastosowanie w budownictwie niskoenergetycznym, a nawet pasywnym.

Jesień Plus cechuje 7 - komorowa budowa o zoptymalizowanej geometrii komór oraz głębokość zabudowy 82 mm i 90 mm, co umożliwia wstawianie dwukomorowych szyb specjalnych o grubości zespolenia nawet do 52 mm.

Specjalnie opracowane rozwiązanie typu Twin, pozwala wykonywać okna i drzwi zarówno w wersji z dwoma uszczelkami (AS), jak i trzema płaszczyznami uszczelnień (MD). W przypadku zastosowania dodatkowej uszczelki środkowej w wersji (MD), system spełnia wymagania niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim w zakresie budownictwa pasywnego – współczynnik przenikania ciepła Uf = 0.96 W/m2K.

Także z uszczelką przylgową (wersja AD) można osiągnąć doskonałe parametry izolacyjności cieplnej przy niewielkiej, widocznej szerokości profili.

Nowoczesny wygląd stolarki zapewnia klasyczna geometria z niezlicowanym konturem skrzydła typu CLASSIC.

W systemie Jesień Plus zastosowano fabrycznie wprowadzane w profil termozgrzewalne uszczelki z EPDM. Zgrzewana z profilem uszczelka z nie wymagającymi dalszej obróbki, miękkimi narożami, jest elastyczna i odporna na odkształcenia, gwarantując zachowanie bardzo dobrych parametrów okna przez wiele lat.

            Okna wykonane w systemie JESIEŃ PLUS można swobodnie łączyć z drzwiami wejściowymi, drzwiami przesuwnymi i ogrodami zimowymi zachowując idealną spójność systemową i architektoniczną.  

 

System Jesień PLUS  daje możliwość wykonania uchylno – przesuwnych okien tarasowych typu PSK. Więcej informacji w „OPCJACH DODATKOWYCH”.

Dostępne wzory kolorystyczne oklein okna