Partner Handlowy

hr

Od 1997 roku produkujemy i dostarczamy wysokiej jakości stolarkę PVC naszym partnerom handlowym zarówno na terenie kraju, jak i Europy.

Nasza marka okien „4 Pory Roku” produkowana na bazie niemieckich systemów Schüco od wielu lat cieszy się uznaniem w oczach inwestorów oraz partnerów handlowych, którzy cenią sobie wysoką jakość i komfort wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania.

Ogromne doświadczenie i nieustanne doskonalenie pozwoliło nam zdobyć opinię solidnego i sprawdzonego partnera handlowego, który współpracę opiera na budowaniu partnerskich relacji biznesowych.

Naszym partnerom zapewniamy wsparcie, zarówno jeśli chodzi o szkolenia produktowe, jak i wiele działań marketingowych, mających na celu wspólną promocję naszej marki okien „4 Pory Roku” oraz firmy partnerskiej, zajmującej się dystrybucją naszych produktów.

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt bezpośredni, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania w tej kwestii.

 

Zapraszamy do kontaktu – przez poniższy formularz

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]