Nowe (ciepłe) oblicze ławy podokiennej

hr

Nieszczelne okna, wilgotne parapety i zagrzybione ramy okienne to problemy wynikające z braku wystarczających rozwiązań technicznych. My wprowadziliśmy nowe rozwiązanie wychodząc   naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ciepłe ławy podokienne – czym są i dlaczego warto je mieć?

Słaby punkt

Połączenie parapetu i okna to najsłabszy punkt otworu okiennego. Klienci odczuwają powiew chłodnego powietrza. Zimny i wilgotny jest także  wewnętrzny parapet okienny. Przyczyną jest właśnie połączenie okna z parapetem. Nawet, jeżeli połączenie okna i parapetu jest wykonane fachowo. Standardowa ława podokienna nie zapewnia bowiem izolacji termicznej! Proponujemy  autorskie rozwiązanie tego problemu przez zastosowanie ciepłej ławy podokiennej w technologii opracowanej przez naszą firmę.

Ciepło, cieplej, gorąco…

Nasza nowa  ciepła ława podokienna o wysokości 36 mm i grubości 32 mm wyposażona jest w dwie komory wypełnione specjalnymi wkładkami styropianowymi zapewniającymi izolację termiczną. Pomiędzy ramą okna a ciepłym profilem podokiennym naklejana jest samoprzylepna taśma rozprężna firmy Thremco Ilbruck, która odpowiada za szczelność. Takie rozwiązanie jest o tyle ważne, że dotyka bardzo istotnego elementu zaniedbanego przez wykonawców budowlanych. Zastosowanie ciepłego profila podokiennego to obowiązek, który poprawia komfortowego życia domowników.

 

Nowy standard – w cenie okna tylko u nas!

Od 23 lipca 2012 roku ciepłe ławy podokienne w oknach „4 Pory Roku” stały się standardem. Jesteśmy przekonani, ze to  rozwiązanie podniesie satysfakcję naszych  klientów. Ciepłą ławę podokienną  proponujemy w cenie okna, bez dodatkowych opłat. W przeciwieństwie do konkurencji, która albo w ogóle nie posiada ław podokiennych w ofercie, albo  dolicza je do rachunku.

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]