System Lato HS

hr

System LATO HS „4 Pory Roku” –  więcej słońca, więcej przestrzeni, więcej życia

 

Słońce i powietrze, poczucie radości i wolności. Nowe spojrzenie na ogród i na świat. Poczucie otwartej przestrzeni w domu. Jeśli szukamy rozwiązań gwarantujących takie odczucia, jeśli sobie i rodzinie chcemy zagwarantować najwyższy standard i wygodę sprawdźmy co kryje skrót HS.

LATO HS

To zaawansowane technicznie drzwi podnośno – przesuwne. Zapewniają dużą oszczędność miejsca, gdyż skrzydła przesuwane są w kierunku równoległym i dzięki dużej powierzchni wpuszczają wiele światła.

Bezgłośne i łatwe przesuwanie

Drzwi podnośno-przesuwne LATO HS „4 Pory Roku” wykonane na profilach Schüco pracują niemal bezgłośnie i zapewniają dziecinnie łatwy dostęp do świata zewnętrznego.

Lekko, łatwo i przyjemnie

System LATO HS charakteryzuje lekkość obsługi i różnorodność pod względem wzornictwa. W przypadku zastosowań wewnętrznych np. przejścia pomiędzy pomieszczeniem i ogrodem zimowym oferowane są warianty bez izolacji cieplnej. Asortyment profili LATO HS dostępny jest w ponad 40 wariantach kolorystycznych, w wersji okleinowanej jedno- lub dwustronnie. To powoduje, że aranżacja wnętrza i okien staje się przyjemnością, a nie koniecznością. Dzięki odpowiednio dobranym głębokościom i szerokościom profili, drzwi przesuwne harmonizują z pozostałymi oknami i drzwiami „4 Pory Roku” w domu i ogrodzie zimowym – w końcu liczy się wrażenie!

Szczegóły oferty – Okna – Drzwi PCV Lato

 

Galeria systemu LATO HS

 

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]