Zatrzaśnij się!

hr

Jeśli mamy już w domu wszystkie okna i drzwi, warto pomyśleć o efektownych, jednocześnie przydatnych gadżetach do kompletu. Znajomi organizują parapetówkę? Oryginalny, a zarazem praktyczny prezent do nowego domu na pewno wywoła uśmiech na twarzach gospodarzy.

Wygoda na tarasie

Zatrzask balkonowy może okazać się właśnie takim praktycznym i niepowtarzalnym prezentem. Można go kupić w zestawie do samodzielnego montażu.  Jest to dość proste, dlatego w łatwy sposób sami poradzimy sobie z przymocowaniem zatrzasku do drzwi balkonowych. Zatrzask powoduje, że drzwi na taras czy balkon można zamknąć i otworzyć od zewnątrz. By je ponownie uchylić, wystarczy lekko nacisnąć skrzydło. To proste rozwiązanie pozwala zapomnieć o przeciągach i zapewnia wygodę osobom przebywającym na tarasie, jaki i wewnątrz budynku.

Eleganckie wykończenie

Aby nie brudzić szyby przy otwieraniu drzwi, warto do kompletu zaopatrzyć się w specjalny uchwyt. Jest on montowany na zewnętrznej stronie drzwi balkonowych i służy do ich przyciągania, a także do otwierania. Szeroka gama uchwytów (uchwyty muszelkowe, drewniane, stalowe czy plastikowe) powoduje, że do każdego rodzaju drzwi jesteśmy w stanie dobrać pasujący dodatek. Ten praktyczny gadżet nie tylko ułatwi nasze życie, ale ozdobi nasz taras czy balkon.

W ten i wiele innych akcesoriów można wyposażyć często wybierane przez Klientów okna  “4 Pory Roku”, dodając im prestiżu oraz funkcjonalności.

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]