Systemy przesuwne HS

hr

System LATO to idealne rozwiązanie dla dużych przeszkleń tarasowych, w których zastosowanie mają drzwi podnośno – przesuwne typu HS. System drzwi przesuwnych

HS EasySlide oraz LivingSlide to tzw. „szklana brama” do ogrodu, dająca właścicielom domów jednorodzinnych nowe perspektywy kształtowania przestrzeni i wyglądu pomieszczeń mieszkalnych oraz elewacji.

Dzięki smukłej konstrukcji profilu i dużej powierzchni szyb optycznie powiększają pomieszczenie, jednocześnie dopuszczając do wnętrza dużą dawkę światła dziennego. Systemy podnośno – przesuwne HS pozwalają urzeczywistnić niemal wszystkie wyobrażenia na temat przestrzeni mieszkalnej, niezakłóconej przez tradycyjnie otwierane drzwi lub skrzydła okienne, zajmujące cenną powierzchnię użytkową.

Bezgłośnie działające drzwi HS są łatwe w obsłudze i gwarantują swobodny dostęp na balkon, taras lub do ogrodu zimowego. Wystarczy przesunąć przeszkloną płaszczyznę w bok, a granica między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną zanika.

W zależności od wersji dostępne są warianty z jednym, dwoma lub czterema skrzydłami przesuwnymi. Korzystanie z przejścia ułatwia niski próg aluminiowy będący dużą zaletą w przypadku dzieci lub osób niepełnosprawnych. Dodatkowym atutem stosowanych progów jest to, że charakteryzują się one dużą trwałością i dobrą izolacją termiczną, co oznacza niezawodne użytkowanie i termiczne oddzielenie strony zewnętrznej od wewnętrznej.

Zastosowanie specjalnych rozwiązań oraz specyficznych profili umożliwia wykonanie konstrukcji o bardzo dużych przeszkleniach, sięgających często od podłogi do sufitu.

 

Dostępne są dwie wersje systemu HS

 

Dostępne wzory kolorów:

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 – 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]