4 grzybki antywłamaniowe bez dopłaty

hr

Jak najłatwiej jest wejść do cudzego mieszkania ? To proste, wystarczy wyważyć okno. A amatorów cudzego mienia nie brakuje. 45 % włamań rocznie nie powiodło się, jeżeli trwało więcej niż 3 minuty. Aby skutecznie zniechęcić włamywacza warto zainstalować w nich zaczepy antywyważeniowe. W bardzo dobrze wyposażonych oknach „4 Pory Roku” produkowanych na bazie systemów Schuco są one montowane w ramach standardu – bez dodatkowych dopłat.

Dostępne w ofercie firmy Winkhaus okucia activPilot to pełne innowacji, nowoczesne rozwiązanie okienne. Okucia activPilot stoją na straży naszego bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie wysoki komfort użytkowania.

Zapewnienie wysokiego standardu bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych funkcji, jaką musi spełnić wysokiej jakości okucie okna. System ryglowania z ośmiokątnym grzybkiem okuć Winkhaus activPilot doskonale współpracuje z zaczepami antywłamaniowymi. Jest to możliwe dzięki temu, że każdy ze standardowych elementów skrzydłowych spełnia wymagania podwyższonej odporności na włamanie, co potwierdza szereg testów przeprowadzonych zarówno przez laboratoria firmy Winkhaus, jak i niezależne placówki badawcze. Daje to gwarancję, że okna wyposażone w system okuć Winkhaus activPilot z zaczepami antywłamaniowymi będą skutecznie chronić nasz dom. Pozwala też bez żadnych dodatkowych kosztów podwyższyć standard bezpieczeństwa okien.

Grzybek antywyważeniowy to specjalny trzpień instalowany przy okuciach, który rygluje skrzydło w ościeżnicy, utrudniając włamywaczowi wyważenie okna.

Najkorzystniejszym i bezpiecznym rozwiązaniem jest zamontowanie minimum czterech zaczepów rozmieszczonych w każdym z narożników okna, tworząc tak zwane „punkty bezpieczne”. Nawet, jeżeli okno zostanie wyjęte z zawiasów, zaczepy skutecznie utrudnią włamanie stawiając opór i nie pozwalając na jego wyjęcie.

Bezpieczeństwo bez dopłat.

Większość firm proponuje zaczepy antywyważeniowe za dodatkową dopłatą. Wysokiej klasy okna „4 Pory Roku” są wyposażone w standardzie w cztery takiego rodzaju zaczepy, zarówno w skrzydłach uchylnych, rozwiernych, jak i rozwierno-uchylnych bez dodatkowych dopłat.

To rozwiązanie w sposób zdecydowany podnosi bezpieczeństwo użytkowników.

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]