Owadom wstęp wzbroniony

hr

Nie ma wątpliwości, że długie i ciepłe letnie wieczory  to jeden z przyjemniejszych momentów, na które czekamy. Aby były naprawdę miłe warto pomyśleć o ochronie przed komarami, muchami czy coraz częściej pojawiającymi się szerszeniami. Skutecznym i funkcjonalnym rozwiązaniem są moskitiery. A jest z czego wybierać!

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych, nie ogranicza widoczności w świetle okna. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien, wzbogacają znane i markowe okna “4 Pory Roku” w dodatkową, bardzo użyteczną funkcję – ochronę przed owadami.

W ramce…

Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Zamontowane na początku wiosny  pełnią swoją  rolę aż  do późnej jesieni. Po tym okresie należy moskitierę zdjąć, poddać konserwacji i przechowywać do następnego sezonu.

… i rolowana

Wyposażona w kasetkę, prowadnice oraz mechanizm sprężynowy moskitiera pozwala szybko rozwijać i zwijać jej  siatkę. Tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystość z zewnątrz. Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Moskitiera rolowana, przesuwna w poziomie stanowi idealne zamknięcie dla okien balkonowych lub tarasowych.

Bezpieczny balkon

Otwierana moskitiera świetnie sprawdza się w drzwiach balkonowych. Montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Wyposażona  w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Na duże okna i w dużym wyborze

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery to aż 2000 mm x 2500 mm. Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli dopasować ją pod kątem funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi.

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]