Profil 6-komorowy. Lepsza perspektywa

hr

Okna serii JESIEŃ marki „4 Pory Roku” wykonane są na bazie  – 6-komorowego profilu Schuco (SI 82) o szerokości 82 mm. To innowacyjny system o najwyższej izolacyjności cieplnej, który wyznacza  nową perspektywą w branży okiennej.

Dla wymagających

„4 Pory Roku” JESIEŃ to nowoczesny, 6-komorowy system okienny z tworzywa PVC wykorzystywany w budownictwie energooszczędnym i niskoenergetycznym, znakomicie spełniający wymagania Klientów chcących uchronić się przed rosnącymi kosztami energii oraz poprawić wygodę i bezpieczeństwo.

Dobre relacje

Okna JESIEŃ posiadają bardzo dobrą relację ceny w stosunku do parametrów użytkowych, charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła całego okna Uw=0,84 W/m2K. Uw dla przykładowego jednoskrzydłowego okna JESIEŃ o wymiarach 1400 x 1480 z szybą dwukomorową Ug=0,5 W/m2K i ramką Swisspacer. Okna JESIEŃ wyposażone są w potrójny system uszczelniania, który zapewnia:

  lepszą izolację akustyczną dzięki dodatkowemu uszczelnieniu komór skrzydła z ramą

– lepszą izolację cieplną dzięki dodatkowym komorom izolacyjnym i tworzącym się przestrzeniom powietrznym zapewniając znakomite wartości termoizolacyjne

– dodatkowy komfort dzięki odwadnianiu profili woda z zewnątrz nie przedostanie się do wnętrza profilu jak i pomieszczenia.

Cava na ławę

Okna z tej serii spełniają najwyższe wymagania dotyczące harmonijnego wzornictwa. Dostępne są w wersji ze skrzydłem Classic, Rondo oraz Cava. Nowa konstrukcja skrzydła o ciekawym konturze Cava umożliwia stosowanie specjalnych, szerokich pakietów szybowych przy zachowaniu eleganckiego wyglądu okna z szerokiej listwy przyszybowej.

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]