Profile w różnych kolorach

hr

Jeszcze 20 lat temu, okna PVC kojarzyły się z białymi ramami. Dziś do dyspozycji klientów jest bogata kolorystyka okien PVC. Czy praktycznym rozwiązaniem kolorystycznym mogą okazać się również okna dwukolorowe?

Szary może być piękny

W nowoczesnym budownictwie coraz powszechniejsze stają się kolory szare i aluminium. Do najpopularniejszych kolorów profili okiennych, należy ciemnoszary Antracyt. Olśniewająca, metaliczna estetyka okien w tej kolorystyce to zasługa błyszczących drobin widocznych
w strukturze warstwy wykończeniowej. Dla osób, które wolą cieplejsze kolory proponujemy intensywną czerwień, miedziany brąz, granat czy ciemną zieleń.

Winchester i montana

Przy wykorzystaniu folii o fakturze drewnopodobnej profil okienny może imitować strukturę
i kolorystykę drewna. Do najpopularniejszych kolorów należy złoty dąb, orzech czy sienna noce.
W palecie kolorów pojawiają się również nowe, dotąd niespotykane kolory. Winchester (bardzo jasny, delikatnie ciepły odcień przypominający lekko zabarwioną dębinę ze słojami), montana (ma podobny odcień do jasnego dębu, ale strukturę słoi orzecha), jasny dąb czy oregon – do  złudzenia przypominający jasną sosnę.

Zrealizuj swoje marzenia

Wybór doskonałych jakościowo produktów, w szerokiej palecie barw, jest wręcz nieograniczony. Kolorowe profile nie tylko podkreślają kształt okien i drzwi, ale nadają im niepowtarzalny, indywidualny charakter i estetykę. W przypadku dwukolorowych okien możemy kształtować nowoczesny wygląd okien z zewnątrz i klasyczny styl wewnątrz pomieszczenia. Łącząc różne kolory, oddzielnie kształtujemy wygląd elewacji i architekturę pomieszczeń.

Systemy Schuco i produkowane z nich niepowtarzalne okna “4 Pory Roku” oferują ponad 40 oklein tradycyjnych w wersjach gładkich i strukturalnych oraz 11 nowych, metalicznych oklein typu AutomotiveFinish.

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]