Trudna sztuka wyboru okien

hr

Pozory mylą

Pozornie sprawa wydaje się prosta. Zestawienie i opis okien jest w każdym projekcie architektonicznym domu. Wystarczy więc porównać wyceny kilku producentów, zestawić je w excellu i …wybrać dostawcę. Pozornie. 18 lat doświadczeń jakie mamy w produkcji i sprzedaży okien PVC, tysiące przygotowanych ofert i rozmów z Klientami nauczyło nas, że im więcej wiemy o tym co i dlaczego chcemy kupić, tym bardziej świadoma jest nasza decyzja, tym bardziej udana będzie inwestycja.

 

Inwestycja w jakość życia

Bo zakup okien to, w gruncie rzeczy, inwestycja w komfort i bezpieczeństwo nasze i rodziny. Każde okno otwiera się i zamyka, ale każde może robić to inaczej. Każde może być inaczej wyposażone, mieć inne funkcje, okucia, szyby, klamki – w zależności od potrzeb domowników. Dopiero wiedząc jakie są dostępne rozwiązania techniczne i użytkowe możemy dokonać inteligentnego wyboru okien. Właściwego wyboru profili, okuć, szyb i akcesoriów. Dobrze wybrane okna będą służyć nam i naszym rodzinom każdego dnia. Będą chronić przed zimnem, ciepłem i wilgocią, zwiększą nasze bezpieczeństwo, ale przede wszystkim poprawią komfort naszego życia. Poprawią jego jakość. Każdego dnia.

 

Centrum wiedzypraktyczny przewodnik inwestora

Dlatego w tym dziale będziemy przybliżać Wam dostępne rozwiązania techniczne i nowości w ofercie. Będziemy Was informować i edukować o tym co ważne, co warto wiedzieć, na co trzeba zwrócić uwagę, jakie pytania trzeba zadać sprzedawcy? Będziemy Was zaciekawiać i prowokować. Wszystko po to, abyście mieli jak największą wiedzę o oknach. Za nim je kupicie. Będziemy Waszym przewodnikiem i doradcą, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Doradcą który spróbuje odpowiedzieć na Wasze pytania i wątpliwości związane z wyborem i zakupem okien.

 

Będziemy z Wami przez „Cztery Pory Roku”.
Życzę miłej lektury!

Cezary Urban – Prezes Zarządu Nowy Dom Okna Sp. z o.o.

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]