Uszczelka w ramie – praktyczny dodatek

hr

Kupując okna zwracamy uwagę na rozwiązania, które wpływają na ich walory użytkowe. Także w zakresie eksploatacji okien i prostoty utrzymania ich w czystości.

„Antykurz”

Jednym z elementów wyposażenia okna, mającym wpływ na estetykę i czystość okna   jest dodatkowa  uszczelka z EPDM montowana na poziomych, dolnych  odcinkach  ramy okiennej. Wypełnia ona rowek okuciowy w ramie okiennej , gdzie zwykle zbiera się kurz i brud. Dlatego nazywamy ją żartobliwie „antykurz”. To rozwiązanie daje praktyczne korzyści użytkownikom. Znika bowiem problem „brudzenia się” okna w tym bardzo narażonym na to miejscu.

EPDM

Uszczelki wykonane z EPDM są odporne na starzenie i zmienne warunki atmosferyczne. Przy zetknięciu z farbami, wodą czy chemikaliami nie odbarwiają się i zachowują swój pierwotny, estetyczny wygląd. Uszczelki EPDM są bardzo wytrzymałe na działania mechaniczne (rozciąganie czy zrywanie). Dzięki swoim właściwościom  gwarantują ładny wygląd okien przez długi czas.

W cenie okna

Co ważne, uszczelkę tę proponujemy nabywcą wyjątkowo szczelnych okien „4 Pory Roku” w cenie. Uszczelka dostępna jest w  kolorach białym i brązowym.  Podnosimy w ten sposób standard  okna i pomagamy w utrzymaniu go w czystości. To jedno z wielu udogodnień, które zawarte w ceni wyróżnia naszą ofertę okien.

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]