Zachowaj prywatność, dodaj fantazję

hr

Niektóre pomieszczenia w domu powinny zapewniać prywatność. Nie oznacza to jednak, że całkowicie musimy rezygnować z okien czy szyb w drzwiach. Stosując szkło ornamentowe można czuć się swobodnie we własnym domu.

Ogranicz widoczność

Szkło ornamentowe z jednej strony jest fantazyjnie zdobione, co ogranicza widoczność z zewnątrz.
W zależności od wybranego ornamentu można także uzyskać różny stopień przezroczystości szyby. Takie szkło doskonale nadaje się do łazienek, i innych pomieszczeń, w których chcemy zachować intymność. Szkło ornamentowe jest stosowane nie tylko w oknach, drzwiach, ścianach działowych czy kabinach prysznicowych. Może posłużyć również jako dekoracja np. w meblach.

Zachowaj światło

Ornament ogranicza przejrzystość przy jednoczesnym przenikaniu światła. Poprzez rozświetlenie pomieszczenia i nadanie mu pewnej perspektywy tworzy się efekt optycznego powiększenia pomieszczenia. Dzięki grze światła możemy tworzyć intymną, domową atmosferę.

Fantazyjna dekoracja

Szkło ornamentowe zwane jest również szkłem dekoracyjnym.  Oprócz tego, że ma praktyczne zastosowanie jest również bardzo efektownym dodatkiem, który można stosować w każdym pomieszczeniu. Szkło zdobione jest różnymi wzorami, może być bezbarwne, barwione lub zbrojone. Ograniczyć możne nas jedynie wyobraźnia.

Całą gamę szkła ornamentowego zastosować można w oknach PCV marki „4 Pory Roku”, nadając im niepowtarzalny wygląd, chroniąc jednocześnie naszą prywatność. 

NAWIGACJA CENTRUM WIEDZY

Na każdej z podstron znajduje się 10 artykułów dotyczących wiedzy na temat drzwi, okien oraz technologi PVC.

4okna.PL
4 Pory Roku to marka wysokiej jakości okien z PVC stworzona przez
Nowy Dom Okna Sp. z o.o.
Nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących jakość i niezawodność zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000139277 NIP 764-21-00-244, Kapitał zakładowy 1.002.500 PLN

Znajdź dystrybutora

© Copyright 2005 - 2019 Nowy Dom Okna Sp. z o.o. All Rights Reserved. | Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO [GDPR]